Виробництво

Обладнання

Обладнання підприємства відповідає всім вимогам європейської якості та виготовлене угорськими спеціалістами з багаторічним досвідом. 

На початку історії заснування нашого підприємства усі секрети виробництва макаронів передані на основі родинних зв'язків від одного з відомих виробників макаронних виробів Угорщини. 

Виробництво макаронів - це бізнес-марафон, який потребує 24 годинного контролю. Тому виробляти макаронні вироби може тільки фанат своєї справи. Просто виробляти макарони, не вкладаючи всю свою енергію і мистецтво - це справа без майбутнього. 

Різні регіони полюбляють різні макаронні вироби. Наприклад, центральна Україна полюбляє нашу галушку, яка легко поєднується з тушеною капустою, домашнім сиром (творогом), картоплею зі смаженим салом.

Угорці обожнюють бульйонні види макаронних виробів, так як бульйон (левеш) є одним з основних національних страв. 

Обладнання нашого підприємства дозволяє робити 25 видів макаронних виробів і з кожним роком ми збільшуємо асортимент та вдосконалюємо рецептуру. 

На підприємстві є багато інженерно-технічних винаходів, які полегшують процес виробництва та роблять наші макаронні вироби неповторними.

Підприємство дотримується цінової політики у середньому ціновому діапазоні, щоб якісні макарони могла собі дозволити кожна середня сім'я.

 

 

 

 

 

Технологічний процес

Технологічний процес виробництва макаронних виробів - це об'ємна і нелегка праця. Для того, щоб почати робочий цикл, необхідно мати або цілодобовий, або позмінний режим, де витримуються всі необхідні фази: від приготування суміші до випуску сухої пасти у зафасованому вигляді. 

Тільки вишуканий знавець смакових якостей макаронних виробів може достойно оцінити продукцію нашого виробництва.

Їжте макарони з крупки макаронної і ваша осанка буде стрункою, а здоров'я стабільнішим!